odnowa wsi logo 17 20

layout kostka 1

przestrzen big

W dniu 7 grudnia br. w Jasionce koło Rzeszowa, na terenie obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego odbędzie się uroczyste rozstrzygniecie „Konkursu Piękna Wieś Podkarpacka 2018”, o godzinie 14:30 laureatom zostaną wręczone statuetki, a uczestnikom okolicznościowe dyplomy. 

Podczas spotkania zostanie przyznany tytuł Najpiękniejszej Wsi Podkarpackiej w 2018 r.

Jednocześnie informujemy, że podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną nowe koncepcje rozwoju PPOW - Podkarpacki Program Odnowy Wsi – „100 inicjatyw w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości” – inauguracja Programu.

Do tegorocznej edycji „Konkursu Piękna Wieś Podkarpacka” przystąpiło 20 miejscowości. W ramach nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła 10 wsi, w których odbyły się wizje lokalne.    Na podstawie przeprowadzonych wizytacji, zgodnie z Regulaminem konkursu przyznano tytuł „Piękna Wieś Podkarpacka w 2018 r.”

Uroczystość wręczenia nagród w ramach „Konkursu Piękna Wieś 2018 r.” będzie połączona z wieloma atrakcjami, jakie czekają na odwiedzających Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości „Ekogala” w dniach 7-8 grudnia br.

Serdecznie zapraszamy!

Program spotkania