odnowa wsi logo 17 20

layout kostka 1

przestrzen big

W związku z zakończonym kolejnym rokiem wdrażania Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2011-2016 oraz wypełniając zapisy Programu przyjętego uchwałą Nr 96/2207/11 Zarządu Województwa Podkarpackiego z dnia 29 listopada 2011 r., które zakładają możliwość „korygowania i wzbogacania Programu o nowe elementy", konieczny jest monitoring oraz ewaluacja dotychczas osiągniętych jego efektów.

Mając na uwadze powyższe, konieczne jest uzyskanie od Państwa jak najszerszej informacji nt. realizowanych zadań oraz funkcjonowania Programu. W dniu 23 stycznia br. zostało do Państwa skierowane pismo z prośbą o wypełnienie formularza sprawozdania (w formie elektronicznej został on przekazany na adres koordynatora Programu oraz dostepny jest w zakładce "Do pobrania") i odesłanie e-mailem do dnia 20.02.2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Uzyskane odpowiedzi pozwolą Zarządowi Województwa Podkarpackiego na podejmowanie decyzji związanych z dalszym funkcjonowaniem Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi oraz jego ewentualnymi modyfikacjami.
Pytania proszę kierować do pracowników Departamentu PROW, Joanny Kaplyty i Piotra Karnasa, tel. 17 747 69 36.